dekorace a styl

Figelo Dětské sportovní hřiště BASIC s gymnastickými kruhy žluté

Hodně žádaný výrobek Figelo Dětské sportovní hřiště BASIC s originál od značky Figelo snadno naleznete teď se slevou! Právě lze objednat jen za 20 336 Kč.
Figelo Dětské sportovní hřiště BASIC s gymnastickými kruhy žluté
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
20 336
Popis produktu

Pro malé sportovce od 12 měsíců se hodí dřevěné hřiště BASIC s gymnastickými kruhy ve žluté barvě
 
Probuďte v dítěti malého horolezce a podpořte jeho vztah ke zdravému pohybu už od mládí. Jak na to? Pořiďte do herny nebo dětského pokoje sportovní hřiště BASIC s gymnastickými kruhy. Pozitivně začnete už od třeba 12 měsíců působit na přirozený rozvoj motoriky, soustředěnosti a smyslu pro překonávání životních výzev.
V gymnastické sestavě můžete počítat s plošinou, gymnastickými kruhy a se základní konstrukcí, která obsahuje žebřík a lanovou šplhací síť. Pokud máte navíc doma dítko, které rádo tvoří bunkry, doporučujeme dokoupit i látkový stan na průlezku. Hřiště bez problémů unese až 250 kg, takže se na hraní můžete připojit třeba také kamarád vašeho potomka.
Výroba probíhá v souladu s normou TS EN 71-8, která dohlíží nad hračkami pro pohybové aktivity ve vnitřních prostorách. Sestava je z kvalitního dřeva (buk/bříza nebo olšová překližka), které se lakuje do žluté barvy. Můžete si být jistí, že je 100% bezpečná, avšak vždy myslete na to, že musí být při využívání hřiště poblíž dospělý dohled.
Velkou výhodou je, že sestava je snadno složitelná do trojúhelníku i rozložitelná, můžete si ji tak libovolně přesunout do jiné místnosti dle aktuálních potřeb. A jakmile dítě bude chtít větší výzvu, stačí pořídit nástěnný držák a spojovací díly nebo třeba dokoupit přídavné nohy, díky tomu vše bude složitější a ratolest bude mít ještě větší zábavu třeba až do 12 let. Pro větší bezpečnost vašeho potomka doporučujeme zakoupit gymnastickou matraci.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.