dekorace a styl

Figelo Dětské sportovní hřiště BASIC s gymnastickými kruhy bílé

Tento kvalitní produkt Figelo Dětské sportovní hřiště BASIC s od přední společnosti Figelo dostanete v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 20 336 Kč.
Figelo Dětské sportovní hřiště BASIC s gymnastickými kruhy bílé
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
20 336
Popis produktu

Pro malé horolezce pořiďte sportovní hřiště BASIC s gymnastickými kruhy v bílé barvě
 
Rozvíjejte u dítěte přirozenou cestou motoriku, soustředění a překonávání výzev už od jeho útlého věku. Pořiďte pro něj dřevěné dětské sportovní hřiště BASIC s gymnastickými kruhy do pokoje nebo domácí herny.
Snadno ho složíte do trojúhelníku a v případě potřeby i opět rozložíte. Dá se také snadno zavěsit do zdi, stačí jen pořídit nástěnný držák a spojovací díly. Hřiště má nosnost až 250 kg a unese bez potíží třeba i kamarády vašeho potomka. Vyrábí se z kvalitního dřeva (buk/bříza nebo olšová překližka), které se lakuje bílou barvou. Vše splňuje normu TS EN 71-8, která hlídá hračky pro pohybovou aktivitu ve vnitřních prostorách. Je tak 100% bezpečné, avšak myslete na to, že využívat ho ratolest může pouze pod dohledem dospělé osoby.
Co najdete v sadě? Počítat můžete se základní konstrukcí s žebříkem a lanovou šplhací sítí, plošinou a gymnastickými kruhy. Velkou výhodou je, že hřiště můžete kdykoliv rozšířit o další prvky (třeba přídavné nohy), takže může růst s dítětem od jeho 12 měsíců třeba i do 12 let.
Pokud chcete děťátku dopřát ještě větší zábavu, doporučujeme dokoupit látkový stan, který snadno promění průlezku v parádní bunkr. Pro větší bezpečnost vašeho potomka doporučujeme zakoupit gymnastickou matraci.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.