dekorace a styl

Figelo Dětské dřevěné hřiště BOULDER s lezeckou stěnou přírodní

Tento výjimečný produkt Figelo Dětské dřevěné hřiště BOULDER s od výrobce Figelo můžete sehnat aktuálně na našich stránkách v bezva akci! Nyní za 33 044 Kč.
Figelo Dětské dřevěné hřiště BOULDER s lezeckou stěnou přírodní
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
33 044
Popis produktu

Vytvořte v dětském pokoji horolezecké království – pořiďte hřiště BOULDER s lezeckou stěnou v přírodní barvě

Podpořte v dítěti zdravý vztah k pohybu, ať jsou venku tropy nebo severské mrazy. Pořiďte pro něj do pokoje či herny gymnastickou sestavu BOULDER v přírodní barvě. Jde o vylepšené dětské hřiště do interiéru, které má jednoduchou lezeckou stěnu. Ocení ji především rodiče, kteří poznali v dítěti talent na sportovní aktivity nebo chtějí vytvořit u potomka zdravý vztah k pohybu už od útlého věku.
Jde o kvalitní výrobek ze špičkového dřeva (buk/bříza nebo olšová překližka), který se poté pečlivě lakuje transparentní barvou. Ačkoliv je sestava ve shodě s normou TS EN 71-8 o bezpečnosti hraček umožňující pohybovou aktivitu v interiérech, tak nikdy nenechávejte dítko při hraní bez dozoru dospělé osoby.
Hřiště můžete nechat volně stojící v pokoji, kdy bezpečně unese až 250 kg. Je však možné zvýšit jeho obtížnost tím, že ho zavěsíte na zeď přes držák a snížíte jeho nosnost na 70 kg. To však nic nemění na tom, že při dokoupení přídavných noh může dítě domácí hřiště využívat od 12 měsíců třeba až po 12 let. Při pořízení dalších doplňků Figelo navíc zajistíte pro potomka spoustu nové zábavy – mezi velmi oblíbené prvky patří látkový stan, s jehož pomocí si pak dítko tvoří nejrůznější domečky či bunkry.
V sadě můžete počítat se základní konstrukcí, která obsahuje lanovou síť a žebřík. Najdete v ní houpačku, skluzavku se závodní dráhou, středovou desku, platformu, malý žebřík, gymnastické kruhy, žíněnku, lezeckou stěnu s kameny a nástěnný držák spolu s blokádou.
 
 
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.