dekorace a styl

Figelo Dětské dřevěné hřiště BOULDER s lezeckou stěnou bílé

Kvalitní a oblíbený výrobek Figelo Dětské dřevěné hřiště BOULDER s od dodavatele zboží Figelo jde pořídit na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Nabídky již od 33 044 Kč.
Figelo Dětské dřevěné hřiště BOULDER s lezeckou stěnou bílé
Ověřit dostupnost »
Značka: Figelo
33 044
Popis produktu

Pořiďte pro děťátko domácí hřiště BOULDER s lezeckou stěnou v bílé barvě

Rádi byste dopřáli dítěti kvalitní pohybovou zábavu i ve dnech, kdy je venku počasí nevlídné? Pořiďte mu do herny nebo dětského pokoje dřevěné hřiště BOULDER s lezeckou stěnou v bílé barvě. Hodí se pro dítka od 12 měsíců, kterým zdravě rozvíjí motoriku, fantazii a vztah k plnění výzev.
Vyrábí se z kvalitního dřeva (buk/bříza nebo olšová překližka), které se pak lakuje do bílé barvy. Jeho nosnost je při umístění na zemi 250 kg, při zavěšení na nástěnný držák se sice sníží na 70 kg, ale dodá ratolesti složitější zábavu na dlouhé hodiny.
Výroba probíhá dle přísné normy TS EN 71-8 o bezpečnosti hraček, které se využívají při pohybové aktivitě v interiérech. Myslete však na to, že je nutné, aby nad potomkem vždy při hraní dohlížela dospělá osoba.
Sada obsahuje základní konstrukci s lanovou sítí a žebříkem, houpačku, skluzavku se závodní dráhou, středovou desku, platformu, malý žebřík, gymnastické kruhy, žíněnku, lezeckou stěnu s kameny a nástěnný držák spolu s blokádou. Velkou výhodou je, že můžete dokoupit další prvky z jiných sestav Figelo, např. přídavné nohy, které zvýší celé hřiště o 25 cm. Může tak růst společně s vaším dítětem třeba až do jeho 12 let. Za nás doporučujeme pořídit navíc velice oblíbený látkový stan, který se snadno uchytí a ratolest má během chvilky parádní domeček či skrýš třeba i pro jiné, méně akční typy her se svými kamarády.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.