dekorace a styl

Emitex Rostoucí zimní fusak COMBI s kožíškem a nastavitelnou délkou černý

Tento žádaný produkt Emitex Rostoucí zimní fusak COMBI s kožíškem od výrobce Emitex snadno seženete aktuálně výhodně. Aktuálně za 2 490 Kč.
Emitex Rostoucí zimní fusak COMBI s kožíškem a nastavitelnou délkou černý
Ověřit dostupnost »
Značka: Emitex
2 490
Popis produktu

Fusak COMBI s kožíškem poroste s vaším dítětem díky nastavitelné délce

Děti rostou jako z vody. Buďte připraveni a pořiďte zimní fusak COMBI s kožíškem a nastavitelnou délkou. Je odolný proti mrholení, větru, výborně odvádí pot a skvěle děťátko zahřeje i v chladných dnech. Vše díky použitým špičkovým materiálům a kvalitní české výrobě. Na povrchu je softshell, uvnitř plyš a výplň je ze 100% polyesterového vlákna. Vybírat můžete pro miminko ze 4 barev – zlaté, růžové, stříbrné a černé.
Má praktický odepínací spodní prodlužovací díl, který vám ušetří starosti se sháněním většího fusaku, jakmile dítko poroste. Je totiž připravený na postupné zvětšování dle potřeb vašeho děťátka. Hodí se pro dítka od narození až třeba po 3 roky. Na šířku má 35-50 cm a délka je 87-100 cm.
Při pravidelném praní si navíc nemusíte lámat s žádnou složitou údržbou. Poradíte si jednoduše s automatickou pračkou, kdy fusak můžete vyprat na 30 °C a střední otáčky. Doporučujeme však vynechat aviváž a sušičku. Vypadávání chlupů je běžný jev, na který se nevztahuje reklamace.
Důležité upozornění! Popruhy k nánožníku k jeho využití jako tašky na kojenecké potřeby, nejsou součástí balení.
Barvy výrobků na fotografiích se mohou lišit od skutečných barev v závislosti na nastavení vašeho monitoru.