Domácí kompostér z bambusového vlákna Natural Elements, 3 l

629 Kč

699 Kč

  • Výrobce: Kitchen Craft
  • Kód výrobku: NECOMP
  • Dostupnost: V externím skladu (do 3 dnů)

Žijeme v prostředí, které neustále poškozuje planetu. V některých věcech nelze pomoci. V mnoha případech však můžeme. Kolekce Natural Elements je eleg..

Žijeme v prostředí, které neustále poškozuje planetu. V některých věcech nelze pomoci. V mnoha případech však můžeme. Kolekce Natural Elements je elegantní a šetrná k životnímu prostředí.

Domácí kompostér z ekologicky šetrného bambusového vlákna je skvělým tipem. Materiál je kombinován se 100% potravinářským melaminovým pojivem, bez BPA, PVC a ftalátů.

Kompostér s přírodními prvky je stylový, pevný a biologicky rozložitelný, což znamená, že pokud jej zlikvidujete, můžete si být jisti, že kompostér nebude mít dopad na životní prostředí. V kombinaci s udržitelností, funkčností a stylem představuje Natural Elements svůj ekologický sortiment, který je navržen tak, aby snížil množství plastových hmot, zejména při jednorázovém použití v naší kuchyni.

Tato kolekce zahrnuje přírodní materiály a přináší do domácnosti jedinečný organický pocit. Vyrobeno z vysoce udržitelného bambusu.

Pouze ruční mytí. Objem: 3 l.


Pro pohodlné kompostování doporučujeme používat s bio kompostovatelnými sáčky z kukuřičného škrobu. (Není nutností).

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý