kompostéry

Pokud nemáte možnost vynášet bioodpad do zahradního kompostéru nebo si chcete ušetřit běhání s odpadem po každém vaření, využijte vnitřní kompostér určený do kuchyně.

Kompostéry do kuchyně jsou vybaveny pachovým filtrem, díky kterému neucítíte v kuchyni žádný zápach z kompostu. Kompostovat můžete odkrojky zeleniny, zbytky jídel, skořápky vajíček nebo ořechů, papírové ubrousky nebo zvadlé květiny.

Výsledkem kompostování pak bude velmi cenná hmota, kterou můžete použít na přihnojení pokojových i venkovních květin. Kompost můžete i promíchat přímo se substrátem při vysazování / přesazování.

Zobrazuji 1 až 3 z 3
-26%

Kitchen Craft

Plechový kompostér Living Nostalgia 3 l, šedý

rating

Domácí plechový kompostér šedé barvy je součástí kolekce Living Nostalgia anglické značky Kitchen Craft. Díky uhlíkovému filtru, který pohlcuje pachy,..

519 Kč

699 Kč

Cena bez DPH: 429 Kč

4 text_instock

-17%

Kitchen Craft

Plechový kompostér Living Nostalgia 3 l, krémový

rating

Domácí plechový kompostér krémové barvy je součástí kolekce Living Nostalgia anglické značky Kitchen Craft. Díky uhlíkovému filtru, který pohlcuje pac..

579 Kč

699 Kč

Cena bez DPH: 479 Kč

2 text_instock

-26%

Kitchen Craft

Plechový kompostér Living Nostalgia 3 l, modrý

rating

Domácí plechový kompostér modré barvy je součástí kolekce Living Nostalgia anglické značky Kitchen Craft. Díky uhlíkovému filtru, který pohlcuje pachy..

519 Kč

699 Kč

Cena bez DPH: 429 Kč

7 text_instock

Zobrazuji 1 až 3 z 3