dekorace a styl

Bujamy Látkové houpací křeslo k zavěšení do interiéru v růžovo-šedé barvě

Ve slevě produkt Bujamy Látkové houpací křeslo k zavěšení do od značky se skvělou pověstí Bujamy můžete nakoupit aktuálně na webu trvale výhodně. Cena od 9 761 Kč.
EAN: 5905475679872
Bujamy Látkové houpací křeslo k zavěšení do interiéru v růžovo-šedé barvě
Ověřit dostupnost »
Značka: Bujamy
9 761
Popis produktu

Zajistěte si odpočinkové místo s pomocí látkového závěsného křesla v růžovo-šedé barvě
Už jako malí jsme usínali lépe, když nás někdo houpal. Navoďte si podobné příjemné pocity s látkovým houpacím křeslem k zavěšení v růžovo-šedé barvě.
Křeslo se vyrábí ručně a s láskou ve špičkové kvalitě. Dřevěný trám je z odolné olše, topolu, lísky nebo buku – křeslo tak získává přírodní nádech a má stylový design. Pro šití byla použitá kombinace textilií Minky a měkké potahové látky Gunar. Unese bez potíží až 140 kg a můžete si tak užít odpočinek nejenom o samotě, ale třeba i s vaší ratolestí. Jde o skvělou volbu i pro osoby vyšší než 190 cm. Celková délka křesla je 245 cm, trám je dlouhý 105-140 cm a sedadlo má na šířku 80 cm.
S křeslem vám zabalíme navíc dva velké a dva malé polštáře. Součástí jsou také dvě jutová lana, pět karabin, dva lanové náprstky, dvě lanové svorky, závěsný hák a otočné ložisko. Co dělat, když křeslo zašpiníte? Držte se pokynů na etiketě nebo při lehčí nečistotě operte textilie ručně ve vlažné vodě.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.