dekorace a styl

Bujamy Krémové látkové houpací křeslo k zavěšení do interiéru

Tento oblíbený produkt Bujamy Krémové látkové houpací křeslo k od skvělé značky Bujamy jednoduše můžete najít zde teď právě za super cenu. Nabídky od 9 761 Kč.
EAN: 5905475679803
Bujamy Krémové látkové houpací křeslo k zavěšení do interiéru
Ověřit dostupnost »
Značka: Bujamy
9 761
Popis produktu

Zavěste látkové houpací křeslo krémové a užijte si odpočinek
Už od dětství má člověk rád jemné pohupování, když ho rodiče uspávali v kočárku nebo náručí. Navoďte si stejně příjemný pocit třeba i v dospělosti. Pořiďte pro sebe nebo dítě látkové houpací křeslo k zavěšení v krémově barvě.
Vyrábí se ručně z kvalitních materiálů v oboustranném designu a dvěma praktickými kapsami. Křeslo se šije z kombinace textilií Minky a měkké potahové látky Gunar. Trám je z pevného a odolného dřeva – olše, topolu, lísky nebo buku. Do křesla si můžete vlézt sami nebo i s dítětem, protože unese až 140 kg. Celková délka je 245 cm, šířka sedadla přibližně 80 cm a trám je dlouhý 105-140 cm. Jde tak o ideální volbu i pro osoby, které mají přes 190 cm výšku.
S křeslem od nás získáte navíc dva velké a dva malé polštáře. Součástí balení jsou také dvě jutová lana, pět karabin, dvě lanové svorky, dva lanové náprstky, otočné ložisko a závěsný hák. Při zašpinění je údržba jednoduchá – buď vše vyperte ručně ve vlažné vodě nebo se držte pokynů na etiketě.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.