dekorace a styl

Benlemi Úložný šuplík 2IN1 pod postel na kolečkách Zvolte barvu: Nelakovaná, Rozměr: 120×160 cm (pod postel 120×180 cm), Varianta: S roštem

Exkluzivní výrobek Benlemi Úložný šuplík 2IN1 pod postel na kolečkách Zvolte barvu: Nelakovaná, Rozměr: 120x160 cm (pod od přední značky Benlemi najdete tady za výhodné peníze. Nyní pořídíte od 7 305 Kč.
EAN: 0745110086666
Benlemi Úložný šuplík 2IN1 pod postel na kolečkách Zvolte barvu: Transparentní vosková lazura matná
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
7 305
Popis produktu

Šuplík 2in1 pro malé i velké nepořádníky
Každá správná postel má mít i svůj pořádně velký šuplík. Ptáte se proč?
Je to jednoduché – ohlásí se vám nečekaně kamarád nebo kamarádka na návštěvu a vy nemáte uklizeno? Náš úložný šuplík 2in1 je dostatečně velký i pro ty největší nepořádníky. Nacpete do něj nejen peřiny, ale také i špinavé oblečení, učebnice a mnoho dalších věcí, které máte roztahané po pokoji. Během chvilky máte se šuplíkem uklizeno a nikdo nic nepozná.
Hodí se pod postel Funny, Wally, Sidy, Happy, Deluxe, Japa, Modern a Baldee. V ceně je šuplík, rošt a kolečka. Pokud máte postel bez zvýšených nohou, pořiďte si k šuplíku ještě přídavné nohy FOOTS vysoké 20 cm.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
→ ZDE si stáhnete montážní návod.