dekorace a styl

Benlemi Úložný policový díl 2×2 nejen do dětského pokoje Zvolte barvu: Bílá

Akční a ve slevě produkt Benlemi Úložný policový díl 2x2 nejen do od našeho známého výrobce Benlemi jednoduše získáte aktuálně na našich stránkách za výborné peníze. Nabídka od 5 071 Kč.
Benlemi Úložný policový díl 2x2 nejen do dětského pokoje Zvolte barvu: Bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
5 071
Popis produktu

Praktická dětská knihovnička nebo police na hračky
Praktickou součástí nejenom dětského pokoje je úložný policový díl 2×2 od rodiny Benlemi. Učte dítě už od jeho mládí k čistotě a pořádku. Stačí mít jen vůli a vhodné místo, kam bude moci uklízet své hračky i jiné drobnosti.
Do police může váš potomek jednoduše napasovat úložné boxy BOKS, HOUSE, DICE i další druhy od jiných výrobců, které se rozměrově vlezou do prostoru s velikostí 34 cm na šířku, 34 na výšku a 39 cm na hloubku. Každá police má nosnost až 10 kg, je tak do ní možné uschovat i těžší knížky nebo třeba deskové hry.
Policový díl se vyrábí z lamina a kvalitního smrkového dřeva. Jeho šířka je 73,5 cm, výšku má 86 cm a hluboký je 39,5 cm. Lakování noh probíhá transparentní barvou, která splňuje normu ČSN EN 71-3, je tak plně zdravotně nezávadná, ekologická a přírodní. Vhodná je i pro malé alergiky.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

→ ZDE si stáhnete montážní návod.