dekorace a styl

Benlemi Sada: Patrová postel ULURU s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY na kolečkách Zvolte barvu: Nelakovaná, Varianta: S roštem

Designový kus Benlemi Sada: Patrová postel ULURU s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY od značky se zárukou kvality Benlemi naleznete na našich stránkách trvale výhodně. K sehnání zrovna v akci za 24 961 Kč.
EAN: 0745110081661
Benlemi Sada: Patrová postel ULURU s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY na kolečkách Zvolte barvu: Transparentní vosková lazura matná
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
24 961 26 275 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Útulný pokoj pro děti jde zařídit výhodněji – vyberte patrovou postel se šuplíkem v sadě
Mějte spokojené dítě, ať už ulehá ke spánku nebo si ve svém pokoji aktivně hraje. Základ je v kvalitním nábytku, na který se 100% můžete spolehnout. Vyberte pro své potomky ve zvýhodněné sadě s 5% slevou patrovou postel ULURU s výškou 162 cm a šuplík Buddy se dvěma výřezy. Obojí vyrábíme ze dřeva nejvyšší kvality a naše pečlivá ruční práce zaručuje dlouhou životnost a hlavně 100% bezpečnost.
Šuplík je dostupný ve dvou variantách – s roštem a plným dnem nebo jen s roštem. Jednoduše do něj navíc napasujete matraci v rozměrech 90 cm × 180 cm. Hodí se také pro různé sezónní oblečení nebo i jiné drobnosti, které je potřeba úsporně uložit.
Set můžete vybírat ve 4 barvách – přírodní, bílé, šedé nebo voskové lazuře. Lakování je 100% ekologické, přírodní a zajišťuje i vhodnost pro alergiky.