dekorace a styl

Benlemi Sada: Domečková patrová postel MONTY s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY na kolečkách Zvolte barvu: Nelakovaná, Varianta: S roštem

Designový výrobek Benlemi Sada: Domečková patrová postel MONTY s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY od této skvělé značky Benlemi jednoduše můžete sehnat u nás teď v bezva akci! Akční ceny od 29 006 Kč.
EAN: 0745110081258
Benlemi Sada: Domečková patrová postel MONTY s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY na kolečkách Zvolte barvu: Transparentní vosková lazura matná
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
29 006 30 533 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Vybavte dětský pokoj výhodněji – postel i šuplík pořiďte v sadě
Zajistěte pro své ratolesti kvalitní spánek, ušetřete místo v pokoji a mějte dostatek úložného prostoru. Všechny tři body pro vás splní náš set do dětského pokoje. Sada obsahuje domečkovou patrovou postel MONTY s výškou 242 cm a šuplík Buddy se dvěma výřezy, který se hodí i na matraci v rozměrech 90 cm × 180 cm.
Obojí je vyrobené ručně z masivního dřeva nejvyšší kvality. Šuplík je navíc dostupný s roštem a plným dnem nebo jen s roštem, záleží na vašich potřebách. Celý set si můžete pořídit ve 4 barevných variantách – přírodní, bílé, šedé nebo voskové lazuře. Vše realizujeme se 100% ekologickými, antialergenními a přírodními laky.
Vyberte pro dítě zvýhodněnou sadu a ušetřete 5 % z celkové ceny.