dekorace a styl

Benlemi Sada: Domečková patrová postel KILI s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY na kolečkách Zvolte barvu: Nelakovaná, Varianta: S roštem

Akční a ve slevě kus Benlemi Sada: Domečková patrová postel KILI s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY originál od značky Benlemi máte možnost koupit aktuálně za akční cenu! Aktuálně v akci za 27 793 Kč.
EAN: 0745110081388
Benlemi Sada: Domečková patrová postel KILI s dřevěným úložným šuplíkem BUDDY na kolečkách Zvolte barvu: Transparentní vosková lazura matná
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
27 793 29 256 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Výhodná sada udělá radost rodičům i dětem – vyberte set patrové postele a šuplíku
Vytvořte v dětském pokoji příjemné prostředí, kam se budou chtít vaše ratolesti s radostí vracet každý den. Vyberte pro ně domečkovou patrovou postel KILI s výškou 227 cm a k tomu šuplík Buddy se dvěma výřezy, které je možné využít na matraci s rozměry 90 cm x 180 cm. Ušetříte nejenom místo a peníze, ale také zútulníte celý pokoj.
Poctivá ruční výroba z kvalitního masivního dřeva vám zajistí originální nábytek, na který se můžete 100% spolehnout. Set je možné vybrat ve 4 barevných kombinacích – přírodní, bílé, šedé nebo ve voskové lazuře. Vše s pomocí 100% přírodních, ekologických a antialergenních laků. Šuplík je dostupný ve 2 variantách – s roštem a plným dnem nebo jen s roštem.
Pokud navíc pořídíte u rodiny Benlemi postel se šuplíkem ve zvýhodněné sadě, ušetříte 5 % z celkové ceny.