dekorace a styl

Benlemi Prémiový set: Ručně šitá přikrývka i polštář z dutého vlákna

Výjimečný a žádaný produkt Benlemi Prémiový set: Ručně šitá přikrývka i polštář z od dodavatele zboží Benlemi jednoduše naleznete nyní za skvělou cenu. Stojí teď u nás 2 184 Kč.
EAN: 0745110079040
Benlemi Prémiový set: Ručně šitá přikrývka i polštář z dutého vlákna
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
2 184
Popis produktu

Prémiový set: Ručně šitá přikrývka i polštář z dutého vlákna
Hýčkejte sebe i svou rodinu s prémiovou ručně šitou přikrývkou a polštářem z dutého vlákna, které u rodiny Benlemi seženete v praktickém setu. Set je ušitý v nejčastěji používaném rozměru: přikrývka 135×200 cm a polštář 70×90 cm, který na míru sedí do dvolůžkových, dětských i domečkových postelí.
Na povrchu jsou polštář i přikrývka vyrobené ze směsového materiálu –50% bavlny a 50% polyesteru. Vypodložení je vyřešené netkanou textilií, aby se zamezilo žmolkování vlákna. Díky tomu se prodlouží životnost materiálu i zpříjemní váš odpočinek. Výplň pak tvoří duté silanizované kuličkové vlákno Huvis odpuzující prach i roztoče. U polštáře je navíc možnost upravit množství výplně dle vaší potřeby díky zabudovanému zipu. Vy si tak snadno doplníte nebo odeberete kuličky podle svých preferencí, aby se vám spalo ještě více pohodlně.
A co se stane, když je potřeba některou z částí našeho prémiového setu vyprat kvůli zašpinění? Jednoduše ji dáte do pračky na 60 °C.
Před použitím vyprat. Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.