dekorace a styl

Benlemi Noční stolek k laťkovým postelím NANOC Varianta: Bez přídavných nohou navíc, Zvolte barvu hranolů: Nelakovaná, Zvolte barvu ploch: Nelakovaná

Tento skvělý výrobek Benlemi Noční stolek k laťkovým postelím NANOC Varianta: Bez přídavných nohou navíc, od skvělé a známé značky Benlemi jde nakoupit na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 1 492 Kč.
EAN: 0745110074779
Benlemi Noční stolek k laťkovým postelím NANOC Varianta: Navíc přídavné nohy 20 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
1 492
Popis produktu

Noční stolek Nanoc pro odložení hrnku, hračky i knihy
Mít praktickou odkládací plochu pro rozečtenou knihu, plyšového kamaráda nebo jen hrnek s pitím na žízeň při probuzení ze spánku je důležité. Zajistěte takové místo i pro svého potomka u rodiny Benlemi.
Dřevěný noční stolek Nanoc je vhodný ke všem našim laťkovým postelím z masivu. Můžete ho sehnat ve třech různých variantách – samostatně, se 2 ks nohou Foots 100 mm anebo s 2 ks nohou Foots 200 mm.
Pořídit ho je možné buď v přírodní verzi, nalakovanou stolovou deskou nebo celý nalakovaný, ať co nejvíce sedne do vaší domácnosti.
Nohy jsou vždy v přírodním opracovaném dekoru bez laku. Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
→ ZDE si stáhnete montážní návod