dekorace a styl

Benlemi Lehká šifónová stříška na postele domeček Tery, Funny Zvolte barvu: Bílá

Kvalitní a žádaný produkt Benlemi Lehká šifónová stříška na postele originál od značky Benlemi můžete sehnat zde teď právě v akci! Aktuálně za 945 Kč.
EAN: 0745110079088
Benlemi Lehká šifónová stříška na postele domeček Tery
Popis produktu

Lehká šifónová stříška na dětskou postel domeček Tery nebo Funny
Dětská domečková postel Tery nebo Funny se dá snadno vylepšit o lehkou šifónovou stříšku, aby se dítě cítilo ještě příjemněji. Je vyrobena v délce 360 cm a šířce 145 cm. Nikde tak nebude překážet, jak můžete sami vidět v náhledové produktové fotce, kde je umístěná na lůžku v rozměrech 90 cm x 200 cm.
Stříška od rodiny Benlemi postýlku snadno zútulní a díky neutrální bílé barvě se hodí k jakémukoliv stylu pokoje od vašeho potomka. Součástí balení jsou dvě šifónové stuhy o délce 100 cm, které jsou určené k jednoduchému připevnění k lůžku libovolně podle představ vaší ratolesti.
Pravidelnou údržbu zajistíte s pomocí ručního praní a žehlení na nejnižší stupeň. Vyhněte se však sušičce a bělení, ať zachováte kvalitu materiálu.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.