dekorace a styl

Benlemi Lehká šifónová stříška na domečkové postele Lucky, Sidy Zvolte barvu: Bílá

Tento velmi oblíbený produkt Benlemi Lehká šifónová stříška na od kvalitní společnosti Benlemi snadno můžete najít zde za parádní cenu. Cena od 995 Kč.
EAN: 0745110079064
Benlemi Lehká šifónová stříška na domečkové postele Lucky
Popis produktu

Lehká šifónová stříška na dětskou postel domeček Lucky nebo Sidy
Chtěli byste vylepšit pokoj své ratolesti, ať se v něm cítí co nejvíce příjemně? Dětská postel domeček Lucky nebo Sidy může mít od rodiny Benlemi i slušivou šifónovou stříšku. Díky jejím praktickým rozměrům 420 cm na délku a 145 cm na šířku se dokonale napasuje na každé lůžko. Přesvědčit se můžete na vlastní oči na přiložené náhledové fotce, kde je umístěná na postýlce s rozměry 90 cm x 200 cm.
Zútulněte místo pro spánek svému dítěti. Naše stříška má univerzální bílou barvu bez žádného vzoru, vy ji tak jednoduše doladíte do každého stylu pokoje. Do balení navíc přidáváme dvě šifónové stuhy o délce 100 cm, abyste si ji mohli libovolně připevnit podle představ vašeho potomka.
S údržbou si lámat hlavu nemusíte – stačí se jen držet našich pokynů. Vhodné je pouze ruční praní a žehlení na nejnižší stupeň, nedávejte stříšku do sušičky a vyhněte se bělení pro zachování kvality použitého materiálu.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.