dekorace a styl

Benlemi Exklusivní vlněný dvojitý polštář ručně prošívaný aktivním stříbrem

Oblíbený a akční výrobek Benlemi Exklusivní vlněný dvojitý polštář od značky s dobrým jménem Benlemi máte možnost najít tady teď za zcela nejnižší cenu! Pouze nyní za 1 890 Kč.
EAN: 0745110061960
Benlemi Exklusivní vlněný dvojitý polštář ručně prošívaný aktivním stříbrem
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
1 890
Popis produktu

Klidný odpočinek po dlouhé roky s dvojitým polštářem z ovčí vlny
Pro pohodlnější spaní je ideální volbou dvojitý polštář z ovčí vlny, který má dvě oddělené části, jež fungují správně vždy jen pospolu. Díky nim je více naducaný, lépe se udržuje v čistotě a vydrží tak po dlouhá léta ve stejném tvaru. Kdyby byl polštář pouze vlněný, po čase by slehl. Z tohoto důvodu je nutné vždy ležet na obou zároveň, aby se zachovaly všechny žádané vlastnosti.
První polštář má rozměr 90 cm x 70 cm, na povrchu je vyrobený z bavlněné sypkoviny, z druhé strany má netkanou textilii a uvnitř se nachází kvalitní vlněné rouno. Do něj je vložen druhý polštář ve velikosti 80 cm x 60 cm, který je svým materiálem z 50% PES, 50% bavlna a výplň tvoří kuličky z dutého vlákna.
Udělejte radost s dvojitým vlněným polštářem a zajistěte si tak kvalitní spánek pro sebe nebo i své děti na dlouhé roky. Antibakteriální úprava navíc umožňuje pravidelné využívání i u našich nejmenších.
Zajistěte vlněným lůžkovinám stejný tvar i funkci správnou údržbou
Postarejte se o pravidelnou očistu svých vlněných polštářů správnými technikami. Stejně jako za dob našich babiček je nejlepší pověsit lůžkoviny na čerstvý vzduch do místa, kam nedosahují přímé sluneční paprsky a nechat působit přírodu. Pokud budou mírně znečištěné, je doporučováno ruční praní ve vlažné vodě o teplotě do 25 °C a s přídavkem přípravku s lanolinem pro ošetření.
Velké zašpinění nechte na odbornících a držte se pokyny na etiketě. Důležité je také pamatovat na pravidlo, že lůžkoviny z ovčí vlny nikdy neždímejte a schnout je nechte ve vodorovné pozici, aby byl zachován i nadále stejný tvar.