dekorace a styl

Benlemi Exklusivní celoroční vlněná přikrývka ručně prošívaná aktivním stříbrem

Levný produkt Benlemi Exklusivní celoroční vlněná přikrývka ručně od skvělého a známého výrobce Benlemi jednoduše získáte tady napořád výhodně. Ceny od 3 792 Kč.
EAN: 0745110061953
Benlemi Exklusivní celoroční vlněná přikrývka ručně prošívaná aktivním stříbrem
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
3 792
Popis produktu

Přikrývka z ovčí vlny spolehlivě zahřeje celou rodinu
Zabalte se vy nebo i vaše dítě do vlněné přikrývky, která se hodí pro celoroční využívání. Během zimního období důkladně zahřeje a v létě se postará o odvedení nadbytečné vlhkosti od těla. Díky své velikosti 135 cm x 200 cm je navíc vhodná skutečně pro každého člena rodiny.
Přikrývka je vyrobená z vysoce kvalitní ovčí vlny, jež je vícekrát praná a mykaná do rouna. Vnější látka je z bavlněné sypkoviny, která má antibakteriální úpravu na bázi stříbra. Pořiďte si i vy domů přikrývku, která je přírodní a vydrží vám po dlouhá léta.
Udržte stejnou funkci i tvar vlněných lůžkovin správnou údržbou
Už za dob našich babiček bylo nejlepší pro pravidelnou očistu pověsit vlněné přikrývky na čerstvý vzduch mimo přímé sluneční paprsky a nechat přírodu, ať si poradí sama. My doporučujeme to stejné. V případě, že dojde k mírnému znečištění, tak je doporučeno vyprat lůžkoviny ve vlažné vodě ručně v teplotě do 25 °C a do vody navíc přidat přípravek s lanolinem, ať materiál zároveň i ošetříte.
U velkého zašpinění je potřeba dodržet pokyny uvedené na etiketě a svěřit vyčištění odborníkům. Myslete také na základní pravidlo – nikdy neždímejte vlněné přikrývky a nechte je ve vodorovné pozici schnout, aby se jim zachoval stále stejný tvar.