dekorace a styl

Benlemi Dvoulůžková dřevěná postel COMFY ve scandi stylu Rozměr: 160×200 cm, Zvolte barvu hranolů: Nelakovaná, Zvolte barvu ploch: Nelakovaná

Oblíbený produkt Benlemi Dvoulůžková dřevěná postel COMFY ve scandi stylu Rozměr: 160x200 cm, od skvělého a známého výrobce Benlemi jednoduše získáte aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za 8 874 Kč.
EAN: 0745110071600
Benlemi Dvoulůžková dřevěná postel COMFY ve scandi stylu Rozměr: 200x200 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
8 874
Popis produktu

Dvoulůžková postel COMFY pro klidné a elegantní spaní
Dostatek prostoru, kvalitní odpočinek a k tomu třeba pěkný sen. To vše můžete mít s manželskou postelí COMFY od Benlemi.
Je poctivé ruční výroby ze dřeva. Díky tomu je na ni 100% spolehnutí a unese bez potíží až 300 kg. Svým designem se drží klasických scandi postelí, které nemají čelo a vynikají svou praktičností. Radost si můžete udělat jednou ze dvou vzhledových variant – buď je celá postel ve stejné barvě nebo s nalakovanými délkami a přírodními nohami z masivu. Zajisté potěší i informace, že využíváme pouze přírodní, ekologické a antialergenní laky. Dostanete od nás navíc při objednávce pevný laťkový rošt zdarma jako dárek.
U některých variant zůstávají části produktu v opracovaném přírodním dekoru. Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
→ ZDE si stáhnete montážní návod.