dekorace a styl

Benlemi Dřevěný šuplík BUDDY na kolečkách se dvěma výřezy Zvolte barvu: Nelakovaná, Rozměr: 120×140 cm (pod postel 120×160 cm), Varianta: S roštem

Kvalitní a žádaný kousek Benlemi Dřevěný šuplík BUDDY na kolečkách se dvěma výřezy Zvolte barvu: Nelakovaná, Rozměr: 120x140 cm (pod postel 120x160 cm), Varianta: od společnosti s předním postavením na trhu Benlemi je dostupný zde nyní extra výhodně! Teď za akční cenu 7 926 Kč.
EAN: 0745110065760
Benlemi Dřevěný šuplík BUDDY na kolečkách se dvěma výřezy Zvolte barvu: Světle modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
7 926
Popis produktu

Už žádný binec v pokojíku, pořiďte šuplík a vyřešte věčný nepořádek
Chcete vést své dítě k pořádku? Naučit ho uspořádat hračky nebo i oblečení co nejlépe, ať šetří místem a zároveň vždy vše najde, až to bude hledat?
Pořiďte svému dítku dřevěný šuplík Buddy. Získáte s ním dostatek prostoru na všechny důležité nezbytnosti a zároveň i krásný doplněk pod postel. Jedno kolečko unese až 80 kg a udrží tak velké množství věcí.
V ceně šuplíku jsou rošt a kolečka. Pokud máte postel bez zvýšených nohou, pořiďte si k šuplíku ještě přídavné nohy FOOTS vysoké 20 cm. Navíc si můžete přidat variantu s plným dnem, díky kterému skrze rošt nic nepropadne. Hodí se k modelům Tery, Poppi, Lucky, Bunky, Study, Tahuka, Nakana, Monty, Kili a Uluru. 
Barva produktu se může lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
→ ZDE si stáhnete montážní návod.