dekorace a styl

Benlemi Dětská pěnová matrace ANATOMIC s 5 zónovým systémem Rozměr: 70×160 cm

Ve slevě tento kousek Benlemi Dětská pěnová matrace ANATOMIC s 5 od společnosti se zárukou kvality Benlemi máte možnost pořídit právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Produkt nakoupíte teď u nás za 6 169 Kč.
Benlemi Dětská pěnová matrace ANATOMIC s 5 zónovým systémem Rozměr: 140x200 cm
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
6 169
Popis produktu

Vyberte pohodlnou dětskou matraci ANATOMIC s 5zónovým systémem, jejíž výrobu posvětili ortopedi
Snění bez přerušení a ranní vstávání s plnou dávkou energie – to je ideální stav. Získejte pro své dítě pohodlí a odpočinek, který si zaslouží od svých prvních dní na světě. Pomozte vše navodit s oboustrannou dětskou pěnovou matrací ANATOMIC s 5zónovým systémem od rodiny Benlemi, jejíž výroba byla konzultována s ortopedy. Je 100% antialergenní a má 5 anatomických zón, které zlepšují kvalitu spánku vašeho potomka. Dostupná je v 16 rozměrech, takže ji napasujete téměř do každé postele.
Výplň je z polyuretanové PUR pěny střední tuhosti T2530 (na úrovní 4, kdy 7 je nejtužší) a tvoří dobrou oporu těla s tvarovou stálostí. Výborně odvětrává, takže se nemusíte bát zbytečného zapocení děťátka. Výška matrace včetně potahu je cca 16 cm.
Potah je tvořen ze 42 % z bavlny, 58 % PES prošitý rounem 200g a PES pleteninou. Dá se snadno rozdělit zipem na dvě poloviny a prát na 60 °C. Nosnost je celých 100 kg, takže se na ni bez problémů vleze dítě nebo třeba i jeho sourozenec.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.