dekorace a styl

Benlemi Dětská Montessori balanční houpačka YUPEE Zvolte barvu: Nelakovaná

Tento vynikající výrobek Benlemi Dětská Montessori balanční houpačka YUPEE Zvolte značky Benlemi je k dispozici právě ve výhodné akci! Nyní zakoupíte za 3 589 Kč.
EAN: 0745110077886
Benlemi Dětská Montessori balanční houpačka YUPEE Zvolte barvu: Růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
3 589
Popis produktu

Dětská balanční houpačka YUPEE je vhodná pro hraní i podporu motoriky
Naučit se rovnováze je pro dítě základní dovednost, kterou by si mělo osvojit co nejdříve. Podpořte jeho učení s balanční pomůckou, která mu v tom snadno pomůže. Na houpačce YUPEE může váš potomek jednoduše sedět, stát nebo se houpat ve stoje i v sedě. YUPEE je taky super domkem pro panenky, garáž pro auťáky, koutek nebo odkládací stolek.
Houpadlo ručně vyrábíme, aby byl vaší ratolesti dopřán bezpečný odpočinek i pohybová aktivita, které podpoří správný rozvoj motoriky. Na délku má 84 cm a je široké 45 cm, ať se vleze do každého pokoje.
Houpačka je připravena pro vaše dítě v 10 barevných variantách, kdy na každou využíváme pouze 100% ekologické, antialergenní a přírodní laky s certifikací.
Některé části produktu zůstávají v opracovaném přírodním dekoru. Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
→ ZDE si stáhnete montážní návod.