dekorace a styl

Benlemi Dětská dřevěná postel NAKANA ve tvaru teepee s bočnicí Zvolte barvu: Nelakovaná, Rozměr: 80×160 cm

Kvalitní a velmi žádaný kousek Benlemi Dětská dřevěná postel NAKANA ve tvaru teepee s od známé společnosti Benlemi jednoduše najdete v naší nabídce za výborné peníze. Nabídka již od 12 674 Kč.
Benlemi Dětská dřevěná postel NAKANA ve tvaru teepee s bočnicí Zvolte barvu: Světle modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
12 674
Popis produktu

Každý malý indián potřebuje ke spánku postel ve tvaru teepee
I vaše dítě může zažívat každý den dobrodružství díky rodině Benlemi. Vyberte pro něj dětskou dřevěnou postel NAKANA ve tvaru teepee s bočnicí a bude se cítit každý večer jako pravý indián na divokém západě.
Do lůžka ze smrkového dřeva doporučujeme dle našich zkušeností matraci alespoň s výškou 18 cm, abyste u dítka dosáhli maximálního komfortu při spánku. V případě potřeby dalšího úložného prostoru vám mohou posloužit i přídavné nožky Foots, které lůžko zvednou a můžete pod něj uložit prostorný šuplík Buddy na různé drobnosti.
Postel bez problémů udrží až 150 kg a je dostupná v 11 barevných variantách, které zajišťujeme lakováním do bílé, šedé, šalvějové zelené, béžové, pastelově růžové, cihlové, světle šedé, námořnické modré, petrolejové, světle modré a transparentní barvy. Seženete ji však u nás i v přírodní verzi.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

→ ZDE si stáhnete montážní návod.
→ ZDE si stáhnete montážní návod pro variantu od šířky 140 cm.