dekorace a styl

Benlemi Dětská domečková postel TAHUKA ve tvaru týpí s bezpečnostní zábranou Zvolte barvu: Nelakovaná, Rozměr: 80×160 cm

Tento velmi oblíbený produkt Benlemi Dětská domečková postel TAHUKA ve tvaru týpí s bezpečnostní od značky s dlouholetou historií Benlemi snadno najdete momentálně na webu až neuvěřitelně levně. Výhodně za 12 534 Kč.
Benlemi Dětská domečková postel TAHUKA ve tvaru týpí s bezpečnostní zábranou Zvolte barvu: Světle modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: Benlemi
12 534
Popis produktu

Pro malé indiány se hodí domečková postel TAHUKA ve tvaru týpí s bezpečnostní zábranou
Vaše dítě musí být během spánku 100% v bezpečí. Díky rodině Benlemi ho najde každý večer v dětské domečkové posteli TAHUKA s vylepšenou bezpečnostní zábranou, která ho spolehlivě ochrání před nečekanými nočními pády při divokém snění.
Celé lůžko je ručně vyrobené z masivního smrkového dřeva špičkové kvality a lakováno 100% přírodními, ekologickými barvami do bílé, šedé, šalvějové zelené, béžové, pastelově růžové, cihlové, světle šedé, námořnické modré, petrolejové, světle modré a transparentní verze. Avšak dostupná je také přírodní varianta. Postel má tvar indiánského týpí, čímž působí pozitivně nejenom na odpočinek vašeho dítka, ale také zdravě rozvíjí jeho představivost. Doporučujeme do ní matraci o výšce 18 cm, aby se ratolesti spalo ještě více komfortně.
Nosnost má až 150 kg, udrží tak s jistotou vás i děťátko, když mu třeba večer budete chtít přečíst další dobrodružný příběh o indiánech a kovbojích.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

→ ZDE si stáhnete montážní návod.
→ ZDE si stáhnete montážní návod pro variantu od šířky 140 cm.