dekorace a styl

Benlemi Bočnice TRUSTY Zvolte barvu: Nelakovaná

Tento neodolatelný výrobek Benlemi Bočnice TRUSTY Zvolte barvu: od známého předního výrobce Benlemi máte možnost koupit právě zde téměř zdarma. Nyní pořídíte za super cenu 933 Kč.
EAN: 0745110083948
Benlemi Bočnice TRUSTY Zvolte barvu: Světle modrá
Popis produktu

Bezpečný spánek i odpočinek zajistěte svému dítěti s bočnicí Trusty
Cestuje vaše dítě během spánku po posteli jako malý dobrodruh? Bojíte se, že vám v noci spadne na zem a zbytečně si natluče? Vyřešte své strachy i bezpečí ratolesti s pevnou bočnicí Trusty od rodiny Benlemi.
Žádné obtížné vyměřování není potřeba, jednoduše k sobě přivrtáte díly a nasadíte na postel. Záleží pouze na vás, jestli bočnici přivrtáte napevno, nebo nasadíte a budete dle potřeby přesouvat. My vám ji navíc připravíme v různých barevných variantách dle přání vašeho dítěte – vše vždy se 100% nezávadnými, ekologickými a antialergenními laky.
Naši bočnici vyrábíme ručně a s láskou, je 100% bezpečná a dokonale sedí na postele Tery, Lucky, Poppi, Bunky, Study, Kiddy, Dreamy, Teeny, Tahuka a Nakana. Pokud máte doma jiný model, sáhněte po verzi Safety.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.
→ ZDE si stáhnete montážní návod.