dekorace a styl

Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka pro miminka PIVOŇKA

Vysoce kvalitní produkt Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka od spolehlivé značky Babysteps můžete získat právě nyní na našich stránkách levně. Výhodně za skvělou cenu 895 Kč.
EAN: 5905080601466
Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka pro miminka PIVOŇKA
Popis produktu

Pro novorozence pořiďte polstrovanou přebalovací podložku PIVOŇKA
 
Přebalte děťátko na vyztužené polstrované podložce, která má stylový motiv PIVOŇKA. Jednoduše ji umístíte na stůl, komodu nebo třeba do postýlky. Hodí se do každé domácnosti a snadno k ní doladíte i další doplňky do výbavičky miminka.
Díky šířce 50 cm se vleze podložka i do 70centimetrového dětského lůžka. Na výšku má praktických 80 cm, což vystačí pro děťátko třeba až do 12 měsíců – záleží však na váze, protože podložka je vhodná do cca 11 kg.
Všechny použité materiály jsou velmi kvalitní a děťátko se přebaluje na měkkém podkladu, což celou rutinu zpříjemní. Na výrobu se využívá špičková PVC fólie, která je certifikovaná. Velmi snadno se udržuje, stačí vám jen vlhký hadřík a máte úklid hotový.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.