dekorace a styl

Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka pro miminka MEDVÍDEK

Hodně žádaný produkt Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka od oblíbené značky se zárukou kvality Babysteps je k dispozici aktuálně skutečně výhodně! Zrovna nyní za cenu 895 Kč.
EAN: 5905080601503
Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka pro miminka MEDVÍDEK
Popis produktu

Doplňte výbavičku o polstrovanou přebalovací podložku pro miminka MEDVÍDEK
 
Vyberte pro děťátko přebalovací vyztuženou podložku s motivem MEDVÍDEK. Zajistíte pro něj pohodlné a měkké místečko, kde se během chvilky vymění plenka a udělá potřebná hygiena. Umístíte ji díky praktickým rozměrům nejenom do postýlky, ale i na komodu, skříňku nebo třeba stůl – záleží na vašich potřebách.
Jde o ideální doplněk do výbavičky pro miminko od narození až po cca 12 měsíců, protože podložka je vhodná do přibližně 11kilového potomka. Vyrábí se z velmi kvalitní certifikované PVC fólie, která se navíc snadno udržuje a čistí. Stačí jen vzít vlhký hadřík, setřít a máte hotovo.
Na šířku má podložka 50 cm, vleze se tak snadno i do 70 cm široké postýlky. Na výšku má 80 cm. Sada obsahuje 4 nožičky, které se snadno nainstalují dle návodu.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.