dekorace a styl

Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka pro miminka BOHO

Tento kvalitní a levný produkt Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka od skvělé a známé značky Babysteps snadno seženete tady teď právě extra výhodně! Za bezkonkureční cenu 895 Kč.
EAN: 5905080601497
Babysteps Vyztužená polstrovaná přebalovací podložka pro miminka BOHO
Popis produktu

Pořiďte děťátku kvalitní měkkou přebalovací podložku BOHO a zpříjemněte denní rutinu
 
Doplňte výbavičku pro miminko vyztuženou podložkou na přebalování v motivu BOHO. Její měkkost potěší rodiče i děťátko, protože potřebnou hygienu opět o něco zpříjemní. Je to ideální řešení pro dítka od narození až do přibližně 12 měsíců. Záleží však vždy na váze potomka, protože podložka je určená do cca 11 kg.
Její šířka je 50 cm a výška 80 cm, pasuje tak i do postýlky se 70centimetrovou šířkou. Vyrábí se z vysoce kvalitní a certifikované PVC fólie, která se snadno udržuje čistá – stačí vám k tomu jen navlhčený hadřík a máte uklizeno během chvilky.
Sada obsahuje navíc čtyři nožičky, které jsou určené k instalaci dle přiloženého návodu. Můžete dát podložku do postýlky, na stůl nebo třeba komodu. Vše je na vašich preferencích.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.