dekorace a styl

Babysteps Sametové hnízdečko s vložkou ZAHRADA pro miminka do postýlky

Kvalitní a oblíbený kus Babysteps Sametové hnízdečko s vložkou ZAHRADA od značky s tradicí a dobrou pověstí Babysteps k dostání zrovna dneska za super cenu! Právě nyní za 1 480 Kč.
EAN: 5908220484479
Babysteps Sametové hnízdečko s vložkou ZAHRADA pro miminka do postýlky
Ověřit dostupnost »
Značka: Babysteps
1 480
Popis produktu

Klidný a bezpečný odpočinek v hnízdečku pro miminko
Po narození je potřeba o děťátku pečovat s maximální péčí, než si zvykne na nový svět. Zpříjemněte mu každý den už od první chvíle, co vykouklo ven a uložte ho do hebkého hnízdečka od designéru Babysteps ve vzoru ZAHRADA.
Má vytvarované pevné okraje, které udrží miminko v bezpečí od nechtěného přesunu mimo kokon a zároveň pomůže v navození příjemného pocitu, jako by bylo ještě v bříšku od maminky. Vyrábí se pouze z certifikovaných materiálů špičkové kvality, které splňují OEKO-TEX Standard 100. Na vnějším povrchu je využitý samet, vnitřní stranu tvoří 100% bavlněný satén a uvnitř je antialergenní silikonová výplň.
Do hnízdečka je možné vložit i přídavnou matraci s rozměry cca 80 cm x 35 cm, díky které je údržba ještě snadnější. Stačí jen vložit do pračky a vyprat na 40 °C s 800 otáčkami.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.