dekorace a styl

Babysteps Sametové hnízdečko s vložkou EUKALYPTUS pro miminka do postýlky

Tento akční kus Babysteps Sametové hnízdečko s vložkou EUKALYPTUS od výrobce s dobrým jménem Babysteps můžete nakoupit tady nyní v akci! Akční cena od 1 480 Kč.
EAN: 5908220484165
Babysteps Sametové hnízdečko s vložkou EUKALYPTUS pro miminka do postýlky
Ověřit dostupnost »
Značka: Babysteps
1 480
Popis produktu

Příjemné pocity jako u maminky v bříšku navodí hnízdečko pro miminko
Poskytněte miminku už od jeho narození vlastní prostor, kde se bude cítit jako u maminky v bříšku. Příjemné pocity navodíte snadno s pomocí dětského hnízdečka s vložkou ve vzoru EUKALYPTUS v šedé barvě od designéru z Babysteps.
Kokon má tvarované okraje, které zaručí děťátku navíc i bezpečí po celou dobu jeho odpočinku – zabraňuje nechtěnému přemístění mimo hnízdo a zároveň tlumí okolní zvuky.
Použité certifikované materiály jsou špičkové kvality a splňují OEKO-TEX Standard 100, které umožňují přímý kontakt s pokožkou novorozence. Uvnitř hnízdečka je antialergenní silikonová výplň, vnější stranu tvoří samet a vnitřní je vyrobená ze 100% bavlněného saténu. Přídavná matrace je v rozměrech cca 70 cm x 35 cm a dá snadno vyprat v pračce, stačí ji pustit na 40 °C s max. 800 otáčkami pro zachování kvality po co nejdelší dobu.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.