dekorace a styl

Babysteps Rostoucí stylové pončo do deště ZAHRADA ZVÍŘAT Zvolte barvu: Světlá

Výjimečný a žádaný produkt Babysteps Rostoucí stylové pončo do deště ZAHRADA od výrobce se skvělou pověstí Babysteps můžete koupit u nás právě trvale výhodně! Akční ceny od 950 Kč.
EAN: 5908220488736
Babysteps Rostoucí stylové pončo do deště ZAHRADA ZVÍŘAT Zvolte barvu: Tmavá
Popis produktu

Buďte připraveni na nepříznivé počasí s rostoucí pláštěnkou ZAHRADA ZVÍŘAT
 
Pořiďte pro potomka rostoucí pončo, které má styl. Pláštěnka s kapsou je v hravém vzoru ZAHRADA ZVÍŘAT a seženete ji ve dvou barevných variacích – světlé a tmavé. Je vhodná pro děti od 1,5 roku až třeba po 6 let, protože má nastavitelnou délku i rukávy.
Vyrábí se z lehkého a impregnovaného nylonu, který odolá lehkému dešti i po několik let aktivního využívání, a navíc se snadno skládá. Velkou výhodou jsou na ponču bezpečnostní reflexní prvky v uších, na rukávech a zádech, které pomohou zlepšit viditelnost vašeho děťátka při pohybu v šeru nebo ve tmě.
Jak pončo udržovat? Pokud je špinavé, ideálně ho jen otřete navlhčeným hadříkem a nechte vyschnout v zavěšené poloze. Abyste posílili voděodolnost, tak jednou za čas použijte vodoodpudivou impregnaci.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.