dekorace a styl

Babysteps Rostoucí stylové pončo do deště TŘEŠEŇ

Unikátní kousek Babysteps Rostoucí stylové pončo do od skvělé a známé značky Babysteps je k dispozici aktuálně na webu pořád výhodně. Aktuálně stojí u nás 950 Kč.
EAN: 5908220488699
Babysteps Rostoucí stylové pončo do deště TŘEŠEŇ
Popis produktu

Mějte dítě vždy v suchu s pomocí rostoucího ponča do deště ve vzoru TŘEŠEŇ
 
Chodit ven se musí i v dešti. Buďte i na nepříznivé počasí připraveni s potomkem a pořiďte pro něj zavčasu stylové pončo s kapsou v hravém motivu TŘEŠEŇ. Bude skvěle pasovat 1,5letému dítěti, ale díky nastavitelné délce a rukávům se do něj bez potíží vleze i záklaďák. Jako rodič oceníte určitě bezpečnostní reflexní prvky.
Pláštěnka se vyrábí z kvalitního impregnovaného nylonu, který je skoro bezúdržbový a lehoučký, což je jeho velká přednost. Pokud nedojde k zašpinění, stačí nechat pončo jen zavěšené vysušit. Pokud je znečištěné, protože dítko třeba spadlo na zem, využijte pro postižené úseky vlhký hadřík.
Doporučujeme také pravidelně obnovovat vodoodpudivou impregnaci, abyste měli zajištěnou odolnost proti dešti po několik let.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.