dekorace a styl

Babysteps Rostoucí stylové pončo do deště PŘÍRODA

Tento žádaný výrobek Babysteps Rostoucí stylové pončo do od přední značky Babysteps jednoduše můžete sehnat právě teď u nás za parádní cenu! Nabídka již od 950 Kč.
EAN: 5908220488705
Babysteps Rostoucí stylové pončo do deště PŘÍRODA
Popis produktu

Pončo do deště může růst s dítětem, pořiďte pro něj stylové ve vzoru PŘÍRODA
 
Při procházce vás snadno může zastihnout déšť. Myslete na komfort svého děťátka za všech okolností a pořiďte pro něj rostoucí stylové pončo ve vzoru PŘÍRODA. Využít ho můžete u dítka staršího 1,5 roku až třeba do 6 let, jelikož je vybaveno nastavitelnou délkou i rukávy.
Pro výrobu byl použitý lehký a impregnovaný nylon. Jeho předností je, že se snadno udržuje, a hlavně je spolehlivě odolný proti dešti po několik let. Na rukávech, uších a zádech je pláštěnka obohacena o reflexní prvky, které oceníte při pohybu venku, jakmile je šero nebo tma.
Co dělat, když pončo váš potomek zašpiní? Vezměte vlhký hadřík a otřete potřebné úseky. Poté ho nechte pečlivě vyschnout v zavěšené poloze. Nezapomeňte také jednou za čas obnovit vodoodpudivou impregnaci.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.