dekorace a styl

Babysteps Oboustranný dětský polštářek BATMAN

Výjimečný a žádaný produkt Babysteps Oboustranný dětský polštářek od přední značky Babysteps máte možnost najít teď ve výhodné akci! Cenově vychází na 584 Kč.
EAN: 5908220489184
Babysteps Oboustranný dětský polštářek BATMAN
Popis produktu

Dodejte do dětského pokoje kousek odvahy s dětským polštářkem ve vzoru Batman
Pořiďte děťátku praktický doplněk do dětského pokoje, který navíc pomáhá získat odvahu i malým strašpytlům. Dekorační polštářek ve vzoru BATMAN je ideální společník na odpočívání v posteli nebo třeba i hry na hrdiny s kamarády. Dítě na něm může spát, ale také využít jako hračku – záleží na jeho fantazii.
Polštář je vhodný pro novorozence, batolata i odrostlejší dítka. Má přibližně 41 cm na šířku a 30 cm na výšku. Na výrobu se využívají pouze špičkové materiály splňující OEKO-TEX Standard 100, které jsou 100% bez zdravotních závad. Hebká 100% bavlna je příjemná na dotek a měkké duté vlákno uvnitř potěší hlavně rodiče alergiků. Po obou stranách je digitální potisk ve stylu akvarelu, který je vysoké kvality a dlouho vydrží v krásných barvách.
Zútulněte pokoj ratolesti vhodnými doplňky, stačí maličkosti v podobě polštářku a úsměv na tváři máte vykouzlený.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.