dekorace a styl

Babysteps Mušelínové zavinovací pleny z BIO bavlny Pastel Sky 2 ks

Unikátní produkt Babysteps Mušelínové zavinovací pleny z BIO bavlny od dodavatele s dlouholetou historií Babysteps najdete zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně v akci od 494 Kč.
EAN: 5908220487081
Babysteps Mušelínové zavinovací pleny z BIO bavlny Pastel Sky 2 ks
Popis produktu

Buďte co nejblíže přírodě a pořiďte pro miminko mušelínové zavinovací pleny z BIO bavlny Pastel Sky
 
Souzníte s přírodou po všech stránkách? Mějte i pro miminko zajištěnou výbavičku, která vaše přesvědčení splňuje. Pořiďte děťátku mušelínové zavinovací pleny z BIO bavlny Pastel Sky v sadě 2 ks, které ocení i děťátko s velmi citlivou pokožkou se sklony k alergiím a atopické dermatitidě.
Při jejich výrobě můžete hledat pouze nejkvalitnější materiály, které potvrzuje udělená přísná a uznávaná certifikace GOTS. Díky ní máte jistotu, že pleny jsou z bavlny bez chemikálií, GMO a celá výroba je pod bedlivým dohledem od zasazení rostliny na pole až po finální produkt. Mají praktický rozměr 70 cm x 70 cm, což oceníte třeba i jako občasnou přikrývku nebo při přebalování.
Pro zachování dlouhotrvající kvality je potřeba, abyste dodržovali při údržbě pokyny od výrobce. Umístěte pleny ideálně do pracího sáčku. Zvolte program na max. 30 °C a s odstřeďováním do 800 otáček. Sušičce se máte vyhnout obloukem a žehlete pleny naruby.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.