dekorace a styl

Babysteps Mušelínové zavinovací pleny z BIO bavlny Natural 2 ks

Super kousek Babysteps Mušelínové zavinovací pleny z BIO od kvalitní značky Babysteps lze pořídit tady teď výhodně! Nyní nakoupíte za 494 Kč.
EAN: 5908220487104
Babysteps Mušelínové zavinovací pleny z BIO bavlny Natural 2 ks
Popis produktu

Souzněte s přírodou a pořiďte miminku mušelínové pleny z BIO bavlny Natural
 
Jste zastánci přírodních materiálů a chcete je dopřát i miminku? Pořiďte pro děťátko mušelínové zavinovací pleny z BIO bavlny Natural v sadě 2 ks.
Vyrábí se z BIO mušelínu nejvyšší kvality. Jde o ideální materiál pro děti s velmi citlivou pokožkou, atopickou dermatitidou a se sklony k dalším alergiím. Mají přísnou a velmi uznávanou certifikaci GOTS, která vám zaručuje, že použitá bavlna je bez GMO, chemikálií a je sledován celý proces výroby od pole až po finální verzi produktu. Mají praktickou velikost 70 cm x 70 cm, která se hodí třeba i jako pomůcka při přebalování nebo chvilkové přikrytí.
Jak zachovat pleny co nejdéle v co nejlepším stavu? Při praní se držte přiložených pokynů, doporučujeme program na max. 30 °C a odstředění na max. 800 otáček. Vyhněte se sušičce a žehlete pleny naruby. Potahy je vhodné umístit do pracího sáčku.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.