dekorace a styl

Babysteps Látkový úložný koš a organizér 30 x 15 x 14 cm BOHO

Zlevněný produkt Babysteps Látkový úložný koš a organizér 30 x od kvalitního výrobce Babysteps lze zakoupit ještě dnes za výprodejovou cenu. Aktuálně za 374 Kč.
EAN: 5908220489955
Babysteps Látkový úložný koš a organizér 30 x 15 x 14 cm BOHO
Popis produktu

Pořiďte na plenky či kosmetiku pro miminko látkový úložný koš ve vzoru BOHO
 
Mít ve věcech pro dítě pořádek je základ. Jakmile potřebujete pleny, kartáč nebo třeba pudr pro děťátko, tak ať hned víte, kde vše najdete. Usnadněte si práci a pořiďte látkové koše a organizéry na všechny miminkovské drobnosti.
Elegantní motiv BOHO se hodí do každé domácnosti a potěší stylovým vzhledem všechny rodiče. Jakmile dítě vyroste, dá se snadno zaplnit klasickou dospěláckou výbavou, takže ho nemusíte nikde schovávat. Vyrábí se z kvalitního panama polyesteru, který se vyznačuje svou pevností. Využívá se hlavně u brašen a podobných doplňků do běžného rodinného života, které můžou být náchylnější na zátěž a jsou denně využívány. Koš je dostupný v praktickém rozměru – 30 cm na délku, 15 cm na šířku a 14 cm na výšku.
Údržba je navíc jednoduchá – stačí navlhčit hadřík a případné nečistoty jen setřít.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.