dekorace a styl

Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka PŘÍRODA pro miminka do postýlky

Hodně prodávaný produkt Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka PŘÍRODA pro od společnosti s úžasnou pověstí Babysteps je k dostání tady teď skutečně výhodně. Právě nyní za 868 Kč.
EAN: 5908220482451
Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka PŘÍRODA pro miminka do postýlky
Popis produktu

Sametová zavinovačka pro novorozence i kojence
Udržte své děťátko v teple i bezpečí od jeho narození. Zabalte ho od prvního dne na světě do zavinovačky ve vzoru PŘÍRODA v růžové barvě od designérů z Babysteps.
Jde o ideální způsob, jak uložit miminko do postýlky i kočárku. Zavinovačku však můžete i snadno roztáhnout díky praktickým rozměrům 75 cm x 75 cm a využít ji jako dečku, podložku na hraní nebo třeba i přebalování.
Vnitřní strana je vyrobená z 100% bavlněného saténu, vnější tvoří samet a uvnitř je vložena plně antialergenní silikonová výplň. Můžete si navíc být jistí, že vše splňuje certifikaci OEKO-TEX Standard 100, která umožňuje přímý kontakt i s pokožkou novorozence. Údržba zavinovačky je velice snadná a můžete pro to využít i běžnou pračku. Stačí pustit program na 40 °C s max. 800 otáčkami a žehlit jen bavlněnou stranu.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.