dekorace a styl

Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka PIVOŇKA pro miminka do postýlky

Tento skvělý kousek Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka PIVOŇKA pro od skvělého a známého výrobce Babysteps snadno můžete pořídit v naší nabídce za výborné peníze! Výhodně za super cenu 868 Kč.
EAN: 5908220482109
Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka PIVOŇKA pro miminka do postýlky
Popis produktu

Zaviňte děťátko do sametové zavinovačky
Pocit bezpečí a dostatečné teplo zajistíte děťátku nejenom pevným objetím v náručí rodiče, ale také s pomocí kvalitní zavinovačky do postýlky ve vzoru PIVOŇKA KRÉMOVÁ od designéru z Babysteps.
Zavinovačka se dá využít nejenom pro zabalení děťátka. Hodí se také jako podložka na hraní, pro přebalování nebo se dá nosit s sebou jako dečka. Má praktické rozměry 75 cm na šířku a 75 cm na výšku. Vyrábí se z kvalitních materiálů, které splňují OEKO-TEX Standard 100 a umožňují kontakt i s citlivou dětskou pokožkou. Na vnitřní straně je použitý 100% bavlněný satén, vnější stranu tvoří samet a uvnitř je silikonová výplň, která je plně antialergenní.
Pokud navíc dojde k jejímu zašpinění, snadno zavinovačku vyperete. Stačí ji dát do pračky na 40 °C s max. 800 otáčkami pro zachování kvality materiálů a pak žehlit jen bavlněnou stranu. Vše poté bude opět čisté a připravené k dalšímu používání.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.