dekorace a styl

Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka BOHO pro miminka do postýlky

Tento zlevněný výrobek Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka BOHO pro od výrobce se zárukou kvality Babysteps jde sehnat tady nyní za outletovou cenu. Cena od 868 Kč.
EAN: 5908220489023
Babysteps Kojenecká sametová zavinovačka BOHO pro miminka do postýlky
Popis produktu

Pocit bezpečí zajistíte kromě rodičovské náruče i v hebké zavinovačce
Už od prvního dne na světě potřebuje dítě cítit lásku a bezpečí. Pomozte v tom miminku s dětskou zavinovačkou do postýlky BOHO od Babysteps. Jakmile dítě zavinete, navodíte mu podobný pocit, jako by bylo stále u maminky v bříšku.
Na výrobu kokonu byly použité plně certifikované materiály, splňující OEKO-TEX Standard 100, která zaručuje vhodnost i pro novorozence. Na vnitřní straně se bude děťátko dotýkat 100% bavlněného saténu, z vnější strany je hebký samet a uvnitř antialergenní silikonová výplň.
Rozměr zavinovačky je 75 cm x 75 cm, když ji celou rozložíte. Využít ji můžete nejen na zavinutí dítka, ale poslouží výborně i jako podložka na přebalení nebo třeba jako dečka na hraní. A když se náhodou zašpiní nebo jen bude potřebovat vyprat, můžete využít program v pračce na 40 °C a 800 otáček.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.