dekorace a styl

Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na zem pro miminka PŘÍRODA

Unikátní a žádaný produkt Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na od kvalitní značky Babysteps můžete najít v naší nabídce skutečně levně. V akci za cenu 1 725 Kč.
EAN: 5908220481782
Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na zem pro miminka PŘÍRODA
Ověřit dostupnost »
Značka: Babysteps
1 725
Popis produktu

Rozvíjejte smysly miminka s naučnou podložkou na zem s motivem PŘÍRODA
Rozvíjení smyslů už od narození je důležitou součástí vývoje děťátka. Myslete na to i při výběru hraček pro miminko a pořiďte vzdělávací podložku s hrazdičkou ve vzoru PŘÍRODA. Pomůže podpořit vývoj zraku, sluchu i hmatu, současně si dítko procvičí motorické i manuální dovednosti.
Vzdělávací podložka na zem má připravené pro vaši ratolest 4 hračky – šustící sovu, kytičku s bezpečnostním zrcátkem na obou stranách, pískací korunku a motýla s chrastítkem. Na hrazdičce je však ještě další místo, které můžete vyplnit jakoukoliv jinou vhodnou hračkou a dopřát tak svému dítěti další kus zábavy.
Interaktivní podložka má v průměru cca 90 cm a na výšku přibližně 60 cm. Je vyrobena z prémiových materiálů, které splňují OEKO-TEX Standard 100. Ze 47 % je tvořena ze 100% bavlny s digitálním potiskem ve stylu akvarelu, 47 % je z hladké minky, 6 % má z netkané antialergenní textilie a uvnitř je výplň s dutým antialergenním vláknem.
Ve vzoru PŘÍRODA u nás můžete vybírat i další produkty a vybavit dětský pokoj o designové kousky nábytku i výbavičky ve stejném motivu.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.