dekorace a styl

Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na zem pro miminka LIŠKA

Nový produkt Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na od této skvělé značky Babysteps jde koupit tady a teď skutečně levně. Produkt momentálně prodáváme za 1 725 Kč.
EAN: 5908220483847
Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na zem pro miminka LIŠKA
Ověřit dostupnost »
Značka: Babysteps
1 725
Popis produktu

Kulatá vzdělávací deka s hrazdičkou ve vzoru LIŠKA pro rozvoj smyslů miminka
Vyberte pro své miminko vzdělávací podložku na hraní s hrazdičkou ve vzoru LIŠKA. Velkou výhodou je, že ve stejném motivu u nás najdete i další produkty, můžete tak jednoduše vybavit pokoj dítka o další designové kousky.
Je to praktický pomocník na rozvoj smyslů od narození – podporuje zrak, sluch i hmat, současně pozitivně působí na motorické i manuální dovednosti vašeho děťátka, čímž přispívá k jeho zdravému růstu.
Interaktivní podložka na zem má na hrazdičce 4 hračky – šustící sovu a lísteček, kytičku s bezpečnostním zrcátkem na obou stranách a pískací lišku. Zbude však na ní dostatek místa i na další hračky, které byste chtěli dítku přidat.
Hrací deka má na výšku přibližně 60 cm a v průměru cca 90 cm. Vyrábí se z prémiových materiálů, které splňují OEKO-TEX Standard 100 – ze 47 % je tvořena ze 100% bavlny s digitálním potiskem ve stylu akvarelu, 47 % je z hladké minky a 6 % tvoří netkaná antialergenní textilie. Uvnitř se nachází výplň z dutého vlákna, podložka je tak vhodná i pro malé alergiky.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.