dekorace a styl

Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na zem pro miminka BOHO

Velmi žádaný kus Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na od skvělé a známé značky Babysteps získáte právě za báječnou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 725 Kč.
EAN: 5908220489108
Babysteps Hrací podložka s hrazdičkou na zem pro miminka BOHO
Ověřit dostupnost »
Značka: Babysteps
1 725
Popis produktu

Deka na hraní ve vzoru BOHO se hodí pro rozvoj smyslů každého miminka
Zajistěte děťátku dostatek smyslových vjemů už od narození, ať podpoříte jeho zdravý vývoj po zbytek života. Velkým pomocníkem pro splnění nelehké výzvy pro vás bude dětská vzdělávací podložka s hrazdičkou ve vzoru BOHO od rodiny Benlemi. Působí účinně na sluch, zrak, hmat a podpoří motorické i manuální dovednosti vašeho miminka. Obsahuje 4 smyslové hračky, které různě šustí, chrastí nebo třeba pískají.
Na výšku má přibližně 60 cm a je dlouhá cca 90 cm, vleze se tak do každého pokoje. Na prostornou hrazdičku se bez problémů vlezou i další hračky, stačí zvolit oblíbenou od děťátka a jednoduše ji zavěsit k ostatním.
Interaktivní podložka je vyrobena ze 47 % z prémiové bavlny s digitálním potiskem ve stylu akvarelu, 47 % je tvořeno hladkou minky a 6 % je z netkané antialergenní textilie. Výplň je z dutého vlákna vhodného i pro alergiky. Všechny použité materiály splňují OEKO-TEX Standard 100, vy tak máte 100% jistotu o zdravotní nezávadnosti.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.