dekorace a styl

Babysteps Dětský indiánský stan teepee MEDVÍDEK s podložkou a polštářky

Nový výrobek Babysteps Dětský indiánský stan teepee MEDVÍDEK od přední společnosti Babysteps snadno seženete aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu. Stojí teď u nás 3 619 Kč.
EAN: 5908220486152
Babysteps Dětský indiánský stan teepee MEDVÍDEK s podložkou a polštářky
Ověřit dostupnost »
Značka: Babysteps
3 619
Popis produktu

Dětský stan Teepee s podložkou a polštářky MEDVÍDEK pro každodenní zábavu
Každé dítko si rádo hraje. Rozvíjejte jeho představivost a zařiďte pro něj skrýš v podobě dětského stanu Teepee ve vzoru MEDVÍDEK. Dítě z něj může vykouknout zase zpátky do reality snadno přes vchod a dvě kulatá okénka – jde je srolovat a zapnout dřevěnými knoflíky. Bude navíc chráněno od chladu ze země díky oboustranné měkké podložce.
V sadě najdete kromě dětského bavlněného stanu také čtyři ozdobné polštářky, měkkou podložku, borovicové tyče na konstrukci, provázek a stabilizátor zabraňující samovolnému složení stanu. Dětské Teepee je vyrobeno ze 100% bavlny a potisknuto digitálně ve stylu akvarelu. Vyplň podložky i polštářků tvoří antialergenní duté vlákno. Stan je v rozměru cca 110 cm a výšku má po rozložení přibližně 160 cm, splňuje navíc OEKO-TEX Standard 100.
Motiv MEDVÍDEK je k sehnání i u dalších produktů, můžete tak snadno mít sladěné týpí s dětským povlečením nebo třeba dekorativním polštářkem. Teepee je vhodné pro děti od 12 měsíců.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.