dekorace a styl

Babysteps Dětská bezpečná houpačka s oušky VELVET SWING do interiéru Zvolte barvu: Krémová

Tento kvalitní produkt Babysteps Dětská bezpečná houpačka s oušky VELVET SWING od populárního výrobce Babysteps jde nakoupit zde teď právě až neuvěřitelně levně! Cenově vychází na 2 055 Kč.
EAN: 0745110093954
Babysteps Dětská bezpečná houpačka s oušky VELVET SWING do interiéru Zvolte barvu: Fialová
Ověřit dostupnost »
Značka: Babysteps
2 055
Popis produktu

Dětská závěsná houpačka VELVET SWING pro batolata i větší děti
Dětská závěsná houpačka s opěrkou a střapci v sedmi barevných variantách udělá radost batolatům i větším dětem. Je bezpečná a pohodlná, chvilky v ní si užije potomek i vy. Pravidelným houpáním pomáháte rozvíjet jeho motoriku i rovnováhu, navíc se díky němu ratolest během krátké chvilky zklidní.
Pevná konstrukce se vyrábí z masivního dřeva a 2,5metrové lano se pevně splétá ze 100% bavlny. Měkký sedák s rozměry 35 cm x 35 cm x 45 cm je z hladkého prošívaného sametu a výplň tvoří antialergenní duté vlákno. Vše splňuje OEKO-TEX Standard 100.
Naše závěsná houpačka je určená pro děti od 6 měsíců a využívat ji je možné jen při dohledu dospělé osoby. Je vhodná až do doby, než vaše dítko bude mít 20 kg. Balení obsahuje kromě designové houpačky i sadu karabin pro spojení a kotvení ve stropě, které doporučujeme provádět do trámu, stropu z betonu, cihly nebo využít jakoukoli pevnou konstrukci.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru. Dekorace nejsou součástí produktu.