dekorace a styl

Animood Stojan na misky GLORIA ze dřeva Rozměr: S

Oblíbený výrobek Animood Stojan na misky GLORIA ze od našeho předního výrobce Animood seženete aktuálně levně. V současnosti pořídíte za cenu 812 Kč.
EAN: 5905101570344
Animood Stojan na misky GLORIA ze dřeva Rozměr: L
Popis produktu

Zajistěte pohodlí vašemu mazlíčkovi stojanem na misky
Musí se Váš pejsek ohýbat až k zemi, aby se dostal ke své misce s jídlem nebo vodou? Tato poloha může způsobovat škytavku, dušení a dokonce i torzi žaludku. Navíc zatěžuje klouby, což je obzvláště nepříjemné pro starší psy nebo ty trpící artritidou. A co teprve nepořádek kolem misek – voda a krmivo se rozlévají po podlaze a vy musíte neustále uklízet.
Díky stojanu si Váš mazlíček může v klidu a pohodlí vychutnat své jídlo bez nutnosti ohýbání se až k zemi. Má stabilní a ergonomický stojan na misky, který mu umožňuje snadno přistupovat ke svému jídlu a vodě. Už mu nehrozí žádné nebezpečí ani Vám žádný nepořádek kolem misek. 
Stojan je vyroben z odolného borovicového dřeva, pokrytý silnou vrstvou lněného oleje, která zvyšuje jeho odolnost proti poškrábání, vlhkosti a skvrnám. Vyjímatelné nerezové misky se snadno čistí a jsou zdravotně nezávadné. Stojan je navržen tak, aby misky pevně držely na svém místě a zvíře se nemuselo ohýbat až k zemi.
Nabízíme ho ve třech velikostech, takže si můžete vybrat ten správný pro vašeho psa nebo kočku bez ohledu na jejich velikost. Díky snadné údržbě – stačí otřít dřevěný podstavec vlhkým hadrem a misky lze umýt ručně i v myčce.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.