dekorace a styl

Animood Skládací protiskluzová rampa pro psy SKIPPER černá

Kvalitní a žádaný kousek Animood Skládací protiskluzová rampa pro od top výrobce Animood jde koupit zde teď za báječnou cenu! Nyní zakoupíte za 1 707 Kč.
EAN: 5905101570665
Animood Skládací protiskluzová rampa pro psy SKIPPER černá
Ověřit dostupnost »
Značka: Animood
1 707
Popis produktu

Pohovka už pro vašeho pejska nemusí být Mount Everest
Možná jste si všimli, že Váš pes začíná mít potíže se zvedáním nebo že má po skoku bolestivý výraz. Nejen, že to může způsobovat Vašemu psovi nepohodlí a bolest, ale také Vám to dělá starosti o jeho zdraví a kvalitu života.
S naší protiskluzovou rampou se Váš mazlíček může dostat bezpečně a snadno na postel nebo gauč bez nutnosti skákání. Bude to pro něj pohodlnější a umožní mu to lépe odpočívat a užívat si společných chvíle s Vámi. Vy budete mít klidnou duši s vědomím, že váš milovaný mazlíček je chráněn před potenciálním zraněním a dlouhodobými zdravotními problémy.
Rampa je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva a překližky, s nastavitelnou výškou pro snadné přizpůsobení různým nábytkům. Protiskluzový materiál na povrchu rampy zajistí, že váš pes bude mít pevný a stabilní podklad při stoupání nebo sestupu.
Navíc je skládací, takže ji můžete snadno složit a uschovat, když ji nepotřebujete. Silikonové podložky na spodní části konstrukce zabraňují sklouznutí rampy, což zvyšuje bezpečnost pro vašeho psa. A s maximálním zatížením až 60 kg je tato rampa vhodná pro psy různých plemen a velikostí.
Barvy produktu na obrázku se mohou lehce lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.